Fellatio Café – podnik, který nabídne mužům kávu s orálním potěšením

Vydal T.C.   |   Publikováno 14. 03. 2017

  • 1 / 2
  • 2 / 2

Šálek kávy poskytne lahodnou chuť vašemu hrdlu, šikovná profesionálka potěší docela jinou část těla. Detailnější prezentace služeb ženevské kavárny není třeba, její název je dostatečně výmluvný: Fellatio Café.  

 

Podnik Bradleyho Charveta nabízí jak kávu, cukrářské výrobky či sendviče, tak orální služby pro pány. Není vůbec levný a netají to. Dokonce se tato kavárna chlubí sloganem „Nejdražší káva v Evropě“. Zákazník totiž zaplatí vstupné plných 60 švýcarských franků, tedy asi 1 500 korun, a za samotnou kávu pět franků, v přepočtu 125 korun, navrch. V ceně má i onu nadstandardní službu.

Tu neposkytují servírky, ty mají na starost pouze položky z nápojového a jídelního menu. Orální servis zajišťují externí spolupracovnice. Návštěvník obdrží iPad s nabídkou slečen, z nichž si vybere podle svých preferencí, aby byl následně pod stolem obsloužen.

Do Fellatio Café se nechodíte na líné vysedávání po celé odpoledne. „Za pět až deset minut je po všem,“ líčí Charvet, jenž nápad přejal z podniků, které fungují na obdobném skloubení občerstvení a sexuálního potěšení v Thajsku. Problémy se zákonem nečeká, protože ve Švýcarsku je prostituce legální. Podnik je otevřen od 5. prosince 2016 a už teď se poohlíží kam umístit dalšího sourozence.

Místo pro Fellatio Café číslo 2 si vyhlédl v Londýně na Praed Street poblíž hotelu Hilton. Londýnský podnik také nabídne pánům kávu s přidanou hodnotou na barokních židlích, na rozdíl od Ženevy však stydlivějším zákazníkům poskytnou azyl dvě diskrétní kabinky.

V obou podnicích servírky zajišťují pouze gastronomickou stránku nabízených služeb, sexuální pracovnice se zase nebudou dotýkat ničeho jiného než zákazníkových genitálií, popsal Charvet listu The Independent.

Podniky jsou zatím určeny výhradně pánům, rovnoprávnější přístup ke klientele obou pohlaví však není vyloučen. Otázku, mají-li připraveny orální služby i pro ženy, totiž prý autoři projektu dostávají často. A vědí, že trhu je třeba naslouchat. „Budeme o tom přemýšlet. Pokud bude poptávka skutečná, uděláme, co bude třeba,“ dodává Charvet slovníkem spasitele planety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtěte více
Novinky
Rozšiřujeme tým o programátory, kodéry, obchodníky, copywritery

Rozšiřujeme tým o programátory, kodéry, obchodníky, copywritery

Nabízíme práci na HPP, VPP, smlouvy i studentům nebo čerstvým absolventům po škole. Získáte náskok před ostatními a zkušenosti, ze kterých můžete těžit po celý život. Naše ... čtěte hned

Speciály
Most zamilovaných na Kampě

Most zamilovaných na Kampě

Nejen na svátek sv. Valentýna se můžete inspirovat novou tradicí, která vyžaduje zakoupení více či méně bytelného visacího zámku a při romantické procházce Prahou jej společně ... čtěte hned

Holení bez pořezání

Holení bez pořezání

Kdo by neznal ten nepříjemný pocit, když se při holení nešťastnou náhodou pořeže. A to nemluvíme hned o nějaké břitvě, ale o obyčejné žiletce, s kterou to není nic ... čtěte hned

Fakta o pornu – rekordy a bizarnosti

Fakta o pornu – rekordy a bizarnosti

O rekordech a bizarnostech v pornu se toho příliš nepíše a nepublikuje. Málokdo ví, který pornoherec má nejdelší penis, co dělá držitelka největšího poprsí Lolo Ferrari, ... čtěte hned