COLORISTA, BAREVNÁ REVOLUCE OD L´ORÉAL PARIS „Don´t just DIY, do it YOUR WAY“

Vydal T.C.   |   Publikováno 14. 03. 2017

  • 1 / 1

L´Oréal Paris řichází s novou revoluční řadou barev COLORISTA. Ta vám umožní měnit look téměř každodenně, ať už podle nálady nebo příležitosti. Jdete na party s bláznivou náladou? Zkuste jeden ze šesti barevných COLORISTA SPREJŮ. Toužíte po bláznivě barevných vlasech, ale máte strach, že se vám barva brzy omrzí? Použijte COLORISTA WASHOUT.  

 

Jste odvážná a experimentů se opravdu nebojíte? Pak je tu pro vás permanentní barva COLORISTA PAINT. Chcete ještě něco navíc? Vyzkoušejte jeden ze speciálních COLORISTA efektů. Nechte se strhnout barevnou revolucí s barvami COLORISTA od L´Oréal Paris!

#DOITYOURWAY #COLORISTA #DIYW

Millennials, to je generace, která odmítá normy, oslavuje neočekávané a žije smyslem pro avantgardu. Právě světoví trend-setteři z generace millennials inspirovali L´Oréal Paris k vytvoření nové řady hravých barev na vlasy COLORISTA. COLORISTA, to je řada barev na vlasy, se kterými si můžete hrát a měnit je, skoro jako váš make-up. Výběr odstínu, barevné kombinace či bláznivé efekty – to vše vám COLORISTA umožní a výsledek je jen ve vašich rukou. Buďte svá, buďte originální!

Naprostá barevná revoluce začíná u COLORISTA SPREJŮ na vlasy, které jsou perfektní na jednorázové použití. Spreje se snadno nanáší a barva je díky obsahu bílého mikro pudru dobře vidět, jak u blondýnek, tak tmavovlásek. Vyberte si ze šesti odstínů a pak se nechte už jen unášet fantazií, vyzkoušet můžete třeba look mořské panny nebo street-artové divy.

COLORISTA WASHOUT od L´Oréal Paris jsou postupně vymyvatelné barvy na vlasy, vydrží až několik týdnů Byly vyvinuty pomocí speciální technologie Chromacream, která chrání vlasová vlákna a udržuje jejich povrch jemný. Vlasy jsou nádherně barevné a zároveň zářivě okouzlující. Na výběr je z deseti odstínů.

Permanentní barva COLORISTA PAINT od L´Oréal Paris, to je 9 super cool odstínů inspirovaných předními světovými influencery. Mezi odstíny naleznete barvy s hlubokými odlesky! Barvy COLORISTA od L´Oréal Paris vás zbaví rutiny a nudy!

Jste brunetka a vždycky jste toužila po pastelových barvičkách? Není problém – nejprve vlasy zesvětlíte pomocí COLORISTA EFFECT BLEACH, hned poté můžete díky COLORISTA WASHOUT neomezeně experimentovat!

COLORISTA od L´Oréal Paris, to je barevná revoluce, která vnese radost a šmrnc do vašich kadeří. Vybírejte produkty dle typu vašich vlasů. Na obalu najdete informace, který produkt je vhodný vzhledem k vaší stávající barvě vlasů. Všechny můžeme být barevně revoluční!

 Všechny můžeme být barevně revoluční!

 

 

 

 

 

Čtěte více
Novinky
Rozšiřujeme tým o programátory, kodéry, obchodníky, copywritery

Rozšiřujeme tým o programátory, kodéry, obchodníky, copywritery

Nabízíme práci na HPP, VPP, smlouvy i studentům nebo čerstvým absolventům po škole. Získáte náskok před ostatními a zkušenosti, ze kterých můžete těžit po celý život. Naše ... čtěte hned

Speciály
Most zamilovaných na Kampě

Most zamilovaných na Kampě

Nejen na svátek sv. Valentýna se můžete inspirovat novou tradicí, která vyžaduje zakoupení více či méně bytelného visacího zámku a při romantické procházce Prahou jej společně ... čtěte hned

Holení bez pořezání

Holení bez pořezání

Kdo by neznal ten nepříjemný pocit, když se při holení nešťastnou náhodou pořeže. A to nemluvíme hned o nějaké břitvě, ale o obyčejné žiletce, s kterou to není nic ... čtěte hned

Fakta o pornu – rekordy a bizarnosti

Fakta o pornu – rekordy a bizarnosti

O rekordech a bizarnostech v pornu se toho příliš nepíše a nepublikuje. Málokdo ví, který pornoherec má nejdelší penis, co dělá držitelka největšího poprsí Lolo Ferrari, ... čtěte hned