IMAO: Držení zbraní

Vydal T.C.   |   Publikováno 9. 03. 2016

  • 1 / 1

Seberte lidem všechny zbraně! Odeberte lidem zbrojní průkazy i lovecký a sportovní lístky. Zakažte jim nosit nože. Nedovolte na veřejnosti nosit ani vidličky, spínací špendlíky, šroubováky, deštníky, do lesa sekery, na pole vidle a do Senátu propisky.  

 

Tak nějak si myslím, že by mohla vypadat nová agitace ve snaze sebrat lidem všechno, čím by se mohli kdy bránit. A jak se zdá, úspěšně tam spějeme. Hele, řekněme si to na rovinu – stát i celá slavná Evropa chce prostě prostý lidi odzbrojit. Tahle snaha má vzrůstající tendence kor teď, když se sem valí spousta čmoudů a lidi jsou nasraný. A státníci se evidentně bojej.

A začalo tím, že se začalo uvažovat (a uvažuje) o tom, že se zakáže všechno, co může připomínat automatickej  kvér nebo útočnou pušku. Takže blbý plastový výlisek, co tak jako nějak hodně zdálky vypadá jako třeba M4 nebo Kalach a prská kuličky, by měl odzvoněno.  A jakýkoliv nefunkční makety taky. Jasný! Chápu! Co kdyby s tím náhodou někde v lese nějaký děti třeba střílely, úplnou náhodou šla zrovna na houby nebo maliny paní Fatima Al-Shaha, přes svůj šátek úplně jasně neviděla vo co jako gou a opravdu, ale opravdu se lekla?! No a malér je na světě.

Já bych se nebál pro jistotu ještě přitvrdit. Zakázal bych úplně všechno, co zbraň připomíná. Vemte si takový dětský pistolky. Co když si ji nějaký dítě vezme třeba na procházku s mamkou po městě a ve svý dětský blbosti jí na ulici vytáhne? Víte jakou to může vyvolat paniku? Obzvlášť, když za chvíli budou chodit po městech běžně muslimoevropani (z amerického afroameričani) a ty dobře věděj, že u nich má klidně vostrou pistoli už malý dítě. A jsme zase u toho – leknou se a třeba se jim z toho leknutí vyrazí vopar. No není to nebezpečný? Hele, ruku na srdce. Von nakonec takovej prak je taky pěkný svinstvo. Nebo taková špuntovka. Ani snad nedomejšlet.

Ale vážně: když se celá nabubřelá unie neustále ohání státama, kde všechno funguje, proč si zrovna teď neveme za vzor třeba Švýcarsko? To je ryze demokratická země, kde má zbraň skoro každej a stát s tím nemá sebemenší problém. Proč taky. Vono taky v zemi, kde každej možnej narušitel netuší,  z jakýho vokna na něj vykoukne jaká hlaveň, je klid. Kdo by se taky chtěl cpát do státu, kterej má tolik vozbrojenej občanů! Kurva si to každej rozmyslí. Za to v jinejch evropskej státech, až nám hlavy pomazaný za čas všechno seberou, můžeme na každýho vytáhnout znova cepy a vidle. To známe ze  svý historie a určitě to bude paráda. Proti samopalům nebo bombám můžeme vzít votep slámy. I když, třeba bysme je s ní ušimrali. No prostě hlavně ať lidi nemaj doma ani preventivně radši nic.

Řešením by možná bylo je třeba ukecat. Tak si to alespoň představuje evropská ministryně zahraničí Federica Morgherini, která tvrdí, že nejlepší způsob, jak porazit Islámský stát je politická cesta. Ona to holka moc dobře ví, protože od 16 let je členkou Italské federace mladých komunistů a ty jak víme z historie, věděli všechno. Krom toho jsou známý její fotky, kdy v mladým věku a rudým šátku pózuje vedle Jásira Arafata.

Takže abychom to trochu shrnuli: pryč se zbraněma v jakýmkoliv provedení a pěkně na kurz rétoriky. Amen.

 

 

 

 

 

 

Čtěte více
Novinky
Rozšiřujeme tým o programátory, kodéry, obchodníky, copywritery

Rozšiřujeme tým o programátory, kodéry, obchodníky, copywritery

Nabízíme práci na HPP, VPP, smlouvy i studentům nebo čerstvým absolventům po škole. Získáte náskok před ostatními a zkušenosti, ze kterých můžete těžit po celý život. Naše ... čtěte hned

Speciály
Most zamilovaných na Kampě

Most zamilovaných na Kampě

Nejen na svátek sv. Valentýna se můžete inspirovat novou tradicí, která vyžaduje zakoupení více či méně bytelného visacího zámku a při romantické procházce Prahou jej společně ... čtěte hned

Holení bez pořezání

Holení bez pořezání

Kdo by neznal ten nepříjemný pocit, když se při holení nešťastnou náhodou pořeže. A to nemluvíme hned o nějaké břitvě, ale o obyčejné žiletce, s kterou to není nic ... čtěte hned

Fakta o pornu – rekordy a bizarnosti

Fakta o pornu – rekordy a bizarnosti

O rekordech a bizarnostech v pornu se toho příliš nepíše a nepublikuje. Málokdo ví, který pornoherec má nejdelší penis, co dělá držitelka největšího poprsí Lolo Ferrari, ... čtěte hned